Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MUGADA VE HATİPLER PLAJLARINDA KAPASİTE BELİRLENDİ

Bartın Valiliği, koronavirüs tedbirleri kapsamında plajların kapasitelerinin belirlenerek kapasitesinin üzerinde kişi alınmamasına karar vermişti. Bu kapsam Mugada ve Hatipler plajlarında kapasite belirleme çalışmaları tamamlandı. Buna göre Mugada plajının kapasitesi 8 bin 75 kişi olarak belirlenirken Hatipler plajının kapasitesi de 8 bin 75 kişi olarak belirlendi. Kapasitenin aşılması durumunda ise Mugada ve Hatipler plajlarına araç geçişleri engellenecek.

Okunma: 621

12.08.2020 11:08

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valiliği İl Hıfzıssıhha Meclisi, koronavirüs tedbirleri kapsamında plajlarda kapasite belirlenmesi kararı aldı.

Koronavirüs ile mücadelede sosyal izolasyonu sağlamak ve virüsün yayılımına engel olmak amacıyla, plajlarda kalabalık oluşmasını engellemek için tüm plajların kapasitelerinin  belirlenmesi, bunu belirten tabelalar konulmasına, belirlenen kapasite dışında kişilerin plaja girişine izin verilmemesine karar verildi. 

Bu kapsamda Mugada ve Hatipler plajlarında da kapasite belirleme çalışmaları gerçekleştirildi. Yapılan çalışma sonucunda Mugada ve Hatipler plajlarının kapasiteleri ayrı ayrı 8 bin 75 kişi olarak belirlendi.

Konuyla ilgili tabelalar plaja konulurken kapasitenin aşılması durumunda Mugada ve Hatipler plajlarına araç geçişine izin verilmeyeceği belirtildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1601435768.24272020-09-30 06:16:08