Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MUHTASAR VE PRİM HİZMET BEYANNAMESİ HAKKINDA BİLGİ VERİLECEK

Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi hakkında bugün Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek. Toplantıda Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü İşverenler Daire Başkanı İbrahim Özçelik katılımcılara Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi hakkında bilgi verecek.

Okunma: 2117

07.02.2018 12:43

Facebook'ta Paylaş

Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi hakkında bugün Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı yapılacak.

 

21/12/2017 tarihli 30277 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Genel Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ ile Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi uygulamasına Pilot İl olarak Amasya, Bartın ve Çankırı illeri merkez  ve ilçelerinde bulunan mükellefler/işverenler için 1/1/2018 tarihinden itibaren başlanacak.

 

Bu kapsamda Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi hakkında Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından bugün saat 14:00 da Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü toplantı salonunda toplantı yapılacak. Toplantıya Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü İşverenler Daire Başkanı İbrahim Özçelik katılarak katılımcılara bilgi verecek. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin