Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MURAT YILDIRIM BARTINSPOR’A MORAL YEMEĞİ VERDİ

Yıldırım Gayrimenkul sahibi Murat Yıldırım 1074 Çankırıspor maçı öncesinde Bartınspor’lu futbolculara moral yemeği verdi.

Okunma: 13323

10.02.2018 12:19

Facebook'ta Paylaş

Yıldırım Gayrimenkul sahibi Murat Yıldırım Bartınspor’a 1074 Çankırıspor maçı öncesi moral yemeği düzenledi.  Düzenlenen yemek organizasyonuna; Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, Genel Kaptan Aykut Oktay Ulu, Yönetim Kurulu üyelerinden Yüksel Özkan, Murat Kalafat, Teknik Direktör Hasan Şengül, yardımcı antrenörler Korhan Ataışık, Çetin Ünal ve futbolcular katıldı.

 

  Çankırı maçı öncesi futbolcuların moral ve motivasyonu arttırmak amacıyla düzenlenen yemekte birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

 

“Yıldırım’a çok teşekkür ediyoruz”

 

 

Yemek organizasyonundan dolayı Murat Yıldırım’a teşekkür eden Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, “Hafta sonu oynayacağımız Çankırı maçı öncesi futbolcu kardeşlerimizin motivasyonu artırmak amacıyla Yıldırım Gayrimenkul sahibi Murat Yıldırım bir yemek programı vermek istedi. Bu yemek programının gerçekleşmesinde katkı sağlayan abimiz Murat Yıldırım’a çok teşekkür ediyoruz. Sayın Murat Yıldırım her anlamda Bartınspor’umuzun yanında olmaya çalışmıştır, bundan sonrada olmaya devam edeceğine inanıyoruz.

Kulüp olarak bu tür programları önemsiyoruz. Hem birlik beraberliğimizi pekiştirmek hem de futbolcu kardeşlerimizin motivasyonlarını arttırmak için bu tür organizasyonlar çok faydalı oluyor. Biz yönetim olarak futbolcu kardeşlerimizin ve teknik heyetimizin mutlu olmasını istiyoruz. Bu yüzden de sık sık bir araya gelmeye çalışıyoruz.   Hedeflediğimiz aile ortamını sağladığımızı düşünüyoruz. Bu tür organizasyonlara sizlerin katılımı ile devam edeceğiz. Hafta sonu Bartın Atatürk Stadyumu’nda misafir edeceğimiz Çankırı ekibi karşısında hedeflediğimiz 3 puanı güzel bir futbolla alacağımıza inanıyoruz.”dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin