Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“MUTLU OLACAĞINIZ MESLEĞİ SEÇİN”

Bartın Valiliği koordinasyonunda Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Bartın Üniversitesi Kutlubey Yerleşkesinde düzenlenen Kariyer Günleri’nin konuğu Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan oldu. Vali Arslan etkinlikte öğrencilere çalışkan, başarılı, aile değerlerine, milli ve manevi değerlerine bağlı, heyecanlı, dinamik, ufku geniş bir şekilde yetişmelerinin önemini anlatarak gençlere hedef koymalarını, karakterlerine ve yeteneklerine uygun mutlu olacakları mesleği seçmelerini tavsiye etti.

Okunma: 819

04.12.2023 10:16

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Bartın Valiliği koordinasyonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Bartın Üniversitesi Kutlubey Yerleşkesinde düzenlenen "Kariyer Günleri" etkinliğine katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan programda İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı’nın açılış konuşmasından sonra Vali Dr. Nurtaç Arslan’ın biyografisini içeren video gösterimi yapıldı.

Vali Arslan tecrübelerini paylaşarak öğrencilere tavsiye verdi

Ardından sahneye gelerek öğrencilere yaşantısından örnekler veren ve onlara çeşitli tavsiyelerde bulunan Vali Arslan; öğrencilerin çalışkan, başarılı, aile değerlerine, milli ve manevi değerlerine bağlı, heyecanlı, dinamik, ufku geniş bir şekilde yetişmelerinin önemini vurgulayarak gençlere hedef koymalarını, karakterlerine ve yeteneklerine uygun mutlu olacakları mesleği seçmelerini tavsiye etti.

Program, Vali Arslan’ın öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları içtenlikle cevaplamasıyla sona erdi.

Haber Merkezi

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin