Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
OBA'NIN EYRİLMEZ DEĞİŞİMİ

2013 yılında hayata başlayan OBA Restaurant bugüne kadar birçok işletme müdürünü ağırladı. Şimdi ise yeni başlangıçlara, yeni imzalara isim vermek üzere yola çıkan OBA Restaurant İşletme Müdürü Fatoş Eyrilmez gerçekten OBA'ya çok yakışmış...

Okunma: 1477

31.03.2021 12:42

Facebook'ta Paylaş

Koronavirüs salgınının hareketli dönemlerine şöyle bir göz atarak baktığımızda OBA Restaurant’ta karşılaştığımız titizlik, düzen, itina hemen dikkat çekiyor. Böyle sıkıntılı günlerde dışarıda bulunup yemek yeme gereksinimi duyduğumuz zaman belki daha önceleri hiç dikkat etmediğimiz küçük şeylere bile dikkat eder olduk adeta. OBA Restaurant’ta karşılaştığımız bu itinalı, gözle görülür kurallara uygun sahne bizim çok hoşumuza gittiği gibi gördüğümüz kadarıyla da oraya gelen müşterilerin de oldukça hoşuna gidiyor. Tabi ki akıl akıldan, fikir fikirden üstündür  diyerek baktık ki  yeni işletme müdürü Eyrilmez'in büyük katkısı var bu değişime. Sorduk kendisine neler oldu? OBA nasıl da misler gibi değişmiş? İşletme Müdürü Fatoş Eyrilmez o sorumuza karşılık olarak birçok değişiklik ve beraberinde en çok değer verdiğimiz durum temizlik diyor. Mevcut durum karşısında sessiz kalmak hiçbir zaman tarzım olmadı. Empati kurmak hayatımın en önemli yerindedir. Kendime yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi başkasına da yapmayı istemem. Durum karşısında kimsenin sağlığını riske atacak bir pozisyon içinde olamayız. Toplumsal sağlık hepimizi ilgilendirdiği için OBA Restaurant'ta hijyenin garantisini elimizden geldiğince, aslında daha da fazlasını yaptığımızı düşünerek bunun garantisini verebilirim diyor. Eskilerden kalma bir söz müşteri daima haklıdır. Yine eskilerden bir söz müşteri velinimettir. Eskiler ne söylerse doğru söyler deyip bunu baz aldığımda restaurantımıza gelen müşteri gönlünü rahat tutmalı, kendi evindeymişçesine mutlu olmalı ki bizde kazandığımızı gönül rahatlığıyla  harcayabilelim. Kalite burada söylenmez yaşanıp görülmelidir diyen Eyrilmez 1993 Ereğli doğumlu. Genç, dinamik, sevgi dolu, tuttuğunu koparan, yaklaşımlarının dozunu eşitlemek de oldukça başarılı bir mali müşavir aslında. Kanat İnşaat’ta 10 yıldır muhasebe sorumlusu olarak görev yapan Eyrilmez bu görevinin beraberinde bir buçuk yıl önce OBA Restaurant'ta işletme yöneticisi olarak yeni bir sayfa da açtı. Böylelikle OBA'da her şey bir güçlü kadının cesaret, özveri ve kendine olan inancı ile beraber yeni bir boyut kazandı. OBA Restaurant’ta neler oluyor, ne yemekler pişiyor, insanlar neyi beğeniyor Eyrilmez’e soruyoruz.

Eyrilmez cevaplıyor:

 “İlk başta da söylediğim gibi temizliği baş tacı edip bütün hijyen kurallarını yapılandırdık. Tabi ki  bu müşterimizin oldukça hoşuna gitti. Bundan dolayı biz de mutluyuz. Kahvaltımızı baştan sona değiştirdik. Oldukça iç açıcı  hale getirdik. İnsanlar kahvaltı heyecanıyla geldiklerinde önce gözlerine hitap etmeyi istedik ve sonrasında  dolu dolu bir kahvaltı hazırladık. Bunun yanında iskender, döner, kebap ve pide çeşitlerini en lezzetli haliyle OBA Restaurant’ta değerli müşterilerimizin damak tadına sunmak için getirdik.

 Bu arada siz gelince personel de yeni bir müdür ile karşılaştı acaba sevdiler mi sizi? (gülüyorum ben)

“Elbette yeni biriyle tanışınca önce bir tanışma faslı oluyor. Sonra siz kendinizi ifade ettiğinizde muhakkak  birbirinizin frekansı tutuyor. Demiştim empati önemlidir.  Severler sağolsunlar. Anlarlar beni. Bende personelimi...( İsterlerse sevmesinler deyip kahkahalar çoğalıyor)

Bu arada OBA Restaurant’ın personeli siz oraya gidince de göreceksiniz. Gerçekten birbirinden tatlı. Nazik ve oldukça da içtenler.  Hepsini kutluyorum  itinaları için.

Röportajımızı yaptıktan sonra birlikte yediğimiz o acılı Adana Kebabı’nı hiç unutmayacağım. Yanında yaptığımız içten sohbeti de. Benim düşünceme göre Fatoş Eyrilmez buraya yakışan güzel bir işletme müdürü olmuş. Örneğin ben yemek yemek istemesem de bir fincan kahvemi ya da bir bardak çayımı içmek için Fatoş Eyrilmez’i OBA Restaurant’ta deyip sırf bu nedenden bile gidebilirim OBA’ya. Tebrik ediyor ve yürekten kutluyorum. Fatoş Eyrilmez'e sonsuz başarılar diliyorum.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin