Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BÜTÇE TOPLANTILARI SONA ERDİ

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’nde 2022-2023 bütçesini içeren bütçe toplantıları sona erdi.

Okunma: 57

14.09.2021 13:39

Facebook'ta Paylaş

Orman Genel Müdürlüğü’nün stratejik planları ve politikaları doğrultusunda hazırlanan Döner Sermaye Bütçe teklifleri, gelir-gider denk bütçe olacak şekilde hazırlanan ve  gelir tahminlerinin en doğru şekilde bütçeye yansıması hedefinde olacak şekilde gerçekleştirilen toplantılar sona erdi.

 Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 9 orman İşletme Müdürlüğü ve 1 Fidanlık Müdürlüğünde gerçekleşen  bütçe toplantıları Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Pınar başkanlığında Silvikültür ve Ağaçlandırma, OİP, İşletme ve Pazarlama, Mali İşler, ODÜH, Makine ve İkmal  Şube Müdürleri ile İşletme Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve teknik kadronun katılımıyla gerçekleştirildi.

“Bölge ormanlarımızın tam kapsamlı taramasını yaptık”

Bütçe Toplantılarının sona ermesi ile ilgili olarak açıklama yapan Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, “İşletmelerimizde düzenlediğimiz toplantılarla, teknik personellerimizden bilgiler alarak, ormancılık çalışmalarımızın denetimlerini yaparak bölge ormanlarımızın tam kapsamlı taramasını  yaptık. Başarılı olmak için bölgemizi tanımak, bölge ormanlarımızın ihtiyaçlarını bilmek, doğru ağaçlandırma ve silvikültür uygulamalarıyla bu ihtiyaçları gidermek ve geleceğin ormanlarını oluşturmak zorundayız. Başta üretim olmak üzere tüm faaliyet ve çalışmalarımız ilgili her türlü tedbirleri şimdiden alarak yıl sonu programlarını eksiksiz olarak gerçekleştirmek için çalışacağız ve bundan sonraki 3 yıllık çalışmalarımızı planlayarak Genel Müdürlüğümüz direktif ve emirleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Şimdiden hepinize teşekkür ederim. Çalışmalarınız da başarılar dilerim ”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin