Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ORMAN İŞLETME ORMANCILIK ÇALIŞMALARI TAKİP VE KONTROL HİZMETİ ALACAK

Bartın Orman İşletme Müdürlüğü ormancılık çalışmaları takip ve kontrol hizmeti alacak. Konuyla ilgili ilan Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 263

25.02.2021 17:43

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Orman İşletme Müdürlüğü-Bartın Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü Ormancılık Çalışmalarının Takibi ve Kontrolü Hizmeti Alım ilanı 17.000 hektar saha tespiti ile 2000 Ha. sahada 25 adet Planlama ve Envanter Çalışmasını içeriyor. 

 

 

Yayımlanan ilana göre Odun Dışı Orman Ürünlerinin Saha Tespiti, Envanteri ve Planlaması Danışmanlık Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

 

İhaleye teklif açma tarihi 10.03.2021 saat 10:30 olarak belirlenirken işin yapılacağı yer olarak Bartın Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı işletme şefliklerinin çalışma yapılan bölmeleri olduğu belirtildi. İşe başlama tarihi ise sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 3 gün içinde işe başlanacağı ifade edilirken işin süresinin ise işe başlama tarihinden itibaren 270 gün olduğu açıklandı.

 

Ayrıntılı bilgiye Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr den ulaşabilirsiniz.  

https://www.ilan.gov.tr/ilan/746322/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/ormancilik-calismalari-takip-ve-kontrol-hizmeti-alinacak

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin