Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ORMAN MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİNE ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Tarım ve Orman Bakanlığı (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Bartın Şube Müdürlüğü ile Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü tarafından Bartın Orman Fakültesi Orman Mühendisliği öğrencilere oryantasyon programları kapsamında Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Okunma: 109

11.10.2021 14:01

Facebook'ta Paylaş

Bartın Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümünün 1'inci sınıf öğrencilerinin oryantasyon programı kapsamında gerçekleştirilen mesleki bilgilendirme ve eğitim seminerine;  DKMP Bartın Şube Müdürlüğü ile Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü ilgili personellerince kurumsal faaliyetlerini tanıtmak maksadıyla sunumlarını gerçekleştirildi. Mesleğe ilk adımlarını atan üniversite öğrencilerine Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nün çalışma alanları tanıtılarak, doğa koruma ve yaban hayatının önemi, Küre Dağları Milli Parkı'nın ülkemiz ormanları, biyolojik çeşitlilik ve doğal kaynaklar bakımından zenginliği ve yapılan yatırımlar hakkında bilgiler aktarıldı.

Eğitim ve bilgilendirme sonrasında öğrencilere Küre Dağları Milli Parkı tanıtım broşürleri ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin