Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
OSB’DEKİ TRAFO MERKEZİ EYLÜL AYI İÇERİSİNDE HİZMETE GİRECEK

Bartın 1. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Olağan Toplantısı, Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında OSB İnovasyon Test Merkezi toplantı salonunda ilgili kurum amirleri ve Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Toplantıda OSB genişleme alanının son durumu, Teiaş tarafından yapılan 380 trafo merkezi, OSB'nin faaliyetleri ve yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü.

Okunma: 1392

07.08.2019 19:04

Facebook'ta Paylaş

Bartın TSO’dan Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık ile Meclis Üyesi Özcan Yaz'ın katıldığı toplantıda İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Bartın OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu ile Bartın OSB müteşebbis heyeti üyeleri bulundu.

Gerçekleştirilen toplantıda, OSB genişleme alanının son durumu, Teiaş tarafından yapılan 380 trafo merkezi, OSB'nin faaliyetleri ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında Bartın OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu tarafından Bartın Valisi Sinan Güner ve OSB Müteşebbis Heyetine rapor sunuldu. 

Verilen raporda, trafo merkezinin eylül ayı içerisinde bitirilerek enerjilendirileceği, OSB'nin enerji ihtiyacının trafo merkezi tarafında karşılanacağı ve OSB genişleme alanının tamamlanmasının ardından altyapı çalışmalarına başlanacağı konularında detaylı bilgi verildi.

Toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerini sunmalarının ardından sona erdi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594701351.312020-07-14 07:35:51