Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÖZCAN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan misafirlerini ağırladı. Özcan kendisini ziyaret eden Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Abdullah Danışman, Bartın Tapu Müdürü Abit Göver ve Bartın Askerlik Şubesi Başkanı Bnb.Hüseyin Özgür Yavuz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Okunma: 3482

03.02.2018 16:22

Facebook'ta Paylaş

Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Abdullah Danışman, Bartın Tapu Müdürü Abit Göver ve Bartın Askerlik Şubesi Başkanı Bnb.Hüseyin Özgür Yavuz Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan’ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaretlerde karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Abdullah Danışman ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Baki İpek’in ziyaretiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bartın Tapu Müdürü Abit Göver’in ziyareti ile ilgili de konuşan İl Müdürü Özcan ziyarette çalışmalar hakkında bilgi verilerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduğunu ifade etti.

Bartın Askerlik Şubesi Başkanı Bnb.Hüseyin Özgür Yavuz’un ziyaretini de değerlendiren Özcan ziyarette çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunduklarını ifade ederek misafirlerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin