Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÖZEL BİREYLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Bartın Belediyesi öncülüğünde Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Türkiye Dağcılık Federasyonu’nun katkılarıyla 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği gerçekleştirildi. Ömer Tepesi Spor Salonunda düzenlenen etkinlikte özel bireyler oryantiring yarışması, madalya töreni ve ikramların yanı sıra Sertan Özer konseriyle gönüllerince eğlendi.

Okunma: 694

05.12.2023 10:54

Facebook'ta Paylaş

Ömer Tepesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında yapılan Oryantiring  yarışması, madalya töreni ve ikramların yanı sıra Sertan Özer konser verdi.

“Bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık”

Etkinlikler sonrası değerlendirmelerde bulunan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Bartın Belediyesi Engelsiz Sanat Evimizin, Türkiye Oryantiring Federasyonu Bartın İl Temsilciliği ve Türkiye Dağcılık Federasyonu Bartın İl Temsilciliği ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe özel düzenlemiş olduğu etkinliklerde özel gereksinimli bireyler ve kıymetli aileleri ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Bu anlamlı günde bizleri bir araya getiren Bartın Belediyesi Engelsiz Sanat Evimize, Türkiye Oryantiring Federasyonu Bartın İl Temsilciliğine, Türkiye Dağcılık Federasyonu Bartın İl Temsilciliğine, gönüllü olarak konser veren Sayın Sertan Özer ile ekibine ve bütün misafirlerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin