Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÖZEL İDARE PERSONELİ KAN BAĞIŞLADI

Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, beraberinde ki Özel İdare personeli kan bağışında bulundu. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış kan bağışında yaptığı açıklamada, “Projede emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Biz de İl Özel İdaresi olarak üzerimize düşeni yaptığımızı düşünüyorum. Her zaman desteğimizi sürdürdük. Bundan sonra da desteğimiz artarak devam edecek.”dedi.

Okunma: 2529

27.04.2017 16:51

Facebook'ta Paylaş

Bartın Turgut Işık Mesleki ve Teknik Lisesi tarafından başlatılan ve Bartın Kızılay Şubesi ve Karabük Kan Bağış Merkezi ile beraber yürütülen “Damar Yolundan Hayat Yoluna” projesi kapsamında kan bağışı etkinliği devam ediyor. Etkinliğe bir destekde Bartın İl Özel İdaresi’nden geldi.

 

Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış ve beraberindeki çok sayıda personel etkinliğin düzenlendiği Cumhuriyet Meydanı’na gelerek kan bağışında bulundu.

Etkinliği düzenleyen öğrencileri tebrik eden Kayış daha sonra kan bağışı etkinliğine kan bağışlayarak destek verdi.

Kan bağışında açıklama yapan Kayış açıklamasında tüm Bartınlıları da kan bağışına davet etti.

 

“Kan merkezini kurma noktasında önemli bir adım olacak”

Kayış şöyle konuştu: “Projede emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Biz de İl Özel İdaresi olarak üzerimize düşeni yaptığımızı düşünüyorum. Her zaman desteğimizi sürdürdük. Bundan sonra da desteğimiz artarak devam edecek. Tabii gönüllük esasına dayalı bir hizmet. İlimizin önemli bir eksiği olan kan merkezini kurma noktasında önemli bir adım olacak. Yıllardır beklentimiz bu. İnşallah bu gayretler boşa gitmez. İnşallah ilimizdeki insanlarımız için büyük öneme sahip olan kan merkezinin kurulmasını sağlarız. Ben özellikle öğrencilerimizi kutluyorum.

 

“Bu tür etkinliklerin daha çok yaygınlaşmasını diliyorum”

İl Özel İdaresi personelimizle birlikte bu kampanyaya destek oluyoruz. Unvan gözünde bulunmadan Cumhuriyet Meydanı’nda bağışta bulunuyoruz. Pazartesi günü düşünüyorduk. Fakat açılış nedeniyle yoğun olacağını düşündük. Sonra bugün için program yapıldı. Ben 200’ün üzerinde bir hedef koymuştum. İnşallah bu gerçekleşti. Kurum olarak ilk değil bu. Daha önce de kan bağışında bulunmuştuk. Sosyal alt yapısı olan tüm projelere katılım sağlamaya çalışıyoruz. Bu tür projeleri omuzluyoruz. Tekrar Bartın Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve idarecilerine, özellikle de öğrencilerine teşekkür ediyorum. Bu tür sosyal alt yapısı olan etkinliklerin daha çok yaygınlaşmasını diliyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin