Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
PARKLARDAKİ BANKLAR KALDIRILIYOR

Bartın Belediyesi’ne bağlı ekipler, COVİD-19 virüs salgını önlemleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı, Yukarı Çarşı havuz çevresi ve Tuna Mahallesi 75. Yıl Dinlenme Parkı bulunan bankları kaldırdı. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Halkımızın bu süreçte duyarlı olmasını istiyorum.”dedi.

Okunma: 181

25.03.2020 12:40

Facebook'ta Paylaş

COVİD-19 virüs salgınına karşı her türlü tedbiri alan Bartın Belediyesi şehrin buluşma noktaları olan parklarda ki bankları söktü.  Görevliler tarafından iş makinaları yardımı ile alınan banklar kamyonetlere yüklenerek götürüldü.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  “Şehrimizin salgından az hasarla çıkabilmesi için büyük emek sarf ediyoruz. Almış olduğumuz önemler kapsamında şehrimizin buluşma noktaları olan bazı parklarımızda ki bankları söktük.  Sosyal mesafenin korunması adına yapmış olduğumuz bu çalışma tamamen önlem amaçlıdır. Bu süreci en az hasarla geçirmek için halkımızla elbirliği yapmamız gerekiyor.  Halkımızın bu süreçte duyarlı olmasını istiyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1586466576.232020-04-10 00:09:36