Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
PEDALDAŞLAR ÇANAKKALE’DEN DÖNDÜ

Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği bu yıl 3-5 Mayıs tarihlerinde Bartınlı bisikletlileri Çanakkale Savaşlarında hayatını yitirmiş şehitlerimizle buluşturdu.

Okunma: 2502

08.05.2019 12:53

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi tarafından Bartın toprağı ile Çanakkale’ye uğurlanan 23 bisikletli Gelibolu Yarımadasında iki gün boyunca  pedal çevirerek Bartın toprağını şehitlerimize götürdü. Truva Antik Kenti ardından ikinci gün Çanakkale merkezden başlayan tur Namazgah Tabyaları ve Kilitbahir üzerinden Abide'de son buldu

Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği’nden yapılan açıklamada ise, “Destekleri için başta Bartın Valisi Sn. Sinan Güner olmak üzere Bartın Belediye Başkanı Sn Cemal Akın 'a, Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Ali Özdemir 'e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. İbrahim Kayış'a, Bartın Üniversitesi Bisiklet Kulübü ve diğer kurumlardan katılımcılarla sponsor desteği  için Cafe Karışık sahibi Cüneyt Özdemir 'e teşekkür ederiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimizin anılarına saygı ile ruhları şad olsun.”denildi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin