Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
PEDALDAŞLAR, TÜM HALKI ETKİNLİKLERE DAVET ETTİ

Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği Bartın’da Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlenecek olan etkinliklere tüm halkı davet etti.

Okunma: 24551

14.09.2017 17:18

Facebook'ta Paylaş

Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Dünyanın çeşitli kentlerinde, her yıl 16-22 Eylül tarihlerinde kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası, ülkemizde, İzmir, Eskişehir, İstanbul ve Bartın’da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Avrupa Hareketlilik Haftası 2017 “Temiz, Paylaşılan ve Akıllı Hareketlilik” teması altında “Paylaşmak Sizi Daha İleriye Götürür” eylem çağrısı kullanılarak gerçekleştirilecek.

Bartın Belediyesi organizasyonunda Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Ulusal Koordinasyon desteği ile bir hafta sürecek etkinliklere Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği olarak da farklı aktiviteler ile katılacağız. Bisiklet Stantları, En Yavaş Bisiklet Sürme Yarışması, Bisiklet Yaşamdır Bartın Turu, Bisikletler Arabalara karşı Belgesel Gösterimi ve Bartın Bisiklet Festivali Söyleşisi ile aktif olarak katılacağımız hafta etkinliklerine tüm Bartın halkını davet ediyoruz.”denildi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin