Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
PROJE AKADEMİSİ EĞİTİMLERİNE BAŞVURULAR BAŞLADI

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), tarafından kamu kurum kuruluşları ve yerel yönetimlere yönelik düzenlenecek olan Proje Akademisi Eğitimlerine başvurular başladı. Başvurular 18 Ekim’de sona ererken eğitimler ise 19-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Okunma: 128

08.10.2021 13:05

Facebook'ta Paylaş

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Avrupa Birliği fonları başta olmak üzere, Batı Karadeniz Bölgesi’nin farklı ulusal ve uluslararası fonları kullanma kabiliyetini geliştirme, proje hazırlama kapasitesini arttırma, proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımını güçlendirebilmek amaçlarıyla kamu kurum kuruluşları ve yerel yönetimlere yönelik olarak Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinin her birinden on kişinin katılımıyla Proje Akademisi adı altında 19-22 Ekim 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak 4 günlük Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenleyecek.

Eğitimlere başvurular online olarak alınırken başvurular 18 Ekim 2021 saat 08:00 de sona erecek.

Tüm eğitimler 10:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilirken eğitim boyunca proje yazımıyla ilgili hususların yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının başvuru sahibi olabileceği ulusal ve uluslararası açık fon programlarıyla ilgili yetkililerin sunumları da olacak.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin