Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
PTT’DEN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYA

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), özel gün ve haftalarda düzenlediği kampanyalara devam ediyor. Bu kapsamda PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden yapılan duyuruda Sevgililer Günü öncesindeki 5 iş gününe denk gelen 7, 8, 9, 12 ve 13 Şubat 2018’de postaya verilecek yurt içi posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacağı belirtildi.

Okunma: 2553

07.02.2018 12:49

Facebook'ta Paylaş

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.),tarafından özel gün ve haftalarda düzenlenen kampanyalar devam ediyor. Bu kapsamda PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden yapılan duyuruda Sevgililer Günü’ne özel kampanya düzenlendiği belirtildi.

 

PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden yapılan açıklamada Sevgililer Günü öncesindeki 5 iş gününe denk gelen 7, 8, 9, 12 ve 13 Şubat 2018’de postaya verilecek yurt içi posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacağı ifade edilirken ayrıca Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan tebrik kartlarının ücretsiz verileceği duyuruldu.

PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden yapılan açıklamada kampanyayla ilgili şu bilgilere yer verildi, “Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), özel gün ve haftalarda kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. En güzel duygulardan biri olan sevginin dört bir yanı sardığı 14 Şubat’ı da unutmayan Şirket, Sevgililer Günü’ne yönelik bir kampanyaya imza attı.

PTT A.Ş.’nin sevgi dolu yürekleri mutlu edecek yeni kampanyası kargo gönderilerinde indirimi ve birbirinden güzel tebrik kartlarının ücretsiz dağıtımını kapsıyor. Buna göre Şirket, Sevgililer Günü öncesindeki 5 iş gününe denk gelen 7, 8, 9, 12 ve 13 Şubat 2018’de postaya verilecek yurt içi posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulayacak. Herhangi bir indirimden faydalanan gönderiler ayrıca bu indirimden yararlanamayacak.

PTT A.Ş., Sevgililer Günü kampanyası çerçevesinde tebrik kartları da hazırladı. İlgi çekici tasarım ve görsellerle sevginin güzelliğini yansıtan tebrik kartları tüm PTT işyerlerinden ücretsiz edinilebilecek. Tebrik kartlarının posta ücreti ise müşterilerden tahsil edilecek.”

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin