Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SAFRANBOLU’DA GİYSİ, TEKSTİL ATIK KUMBARA VE YERLERİ KİRAYA VERİLECEK

Safranbolu Belediyesi tekstil atıklarının toplanması, ayrıştırılması, taşınması, değerlendirilmesi amacıyla giysi ve tekstil atık kumbara ve yerlerini kiraya verecek. Konuyla ilgili ilan Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 1464

08.04.2021 12:27

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Safranbolu Belediye Başkanlığı ilanı Safranbolu Belediyesi Sınırları İçinde Tekstil Atıklarının Toplanması, Ayrıştırılması, Taşınması, Değerlendirilmesi Amacıyla Giysi ve Tekstil Atık Kumbara ve Yerleri Kiralama İşi İhalesini içeriyor.

 

Yayımlanan ilana göre Safranbolu Belediyesi Sınırları İçinde Tekstil Atıklarının Toplanması, Ayrıştırılması, Taşınması, Değerlendirilmesi Amacıyla Giysi ve Tekstil Atık Kumbara ve Yerleri Kiralama İşi, 2886 sayılı Kanunun 45. maddesi gereğince Açık Teklif usulü ile ihale edilerek kiraya verilecek.

İhaleye teklif açma tarihi 14.04.2021 saat 15:00 olarak belirlenirken kiralama süresinin 3 yıl olduğu belirtildi.

Ayrıntılı bilgiye Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr den ulaşabilirsiniz.  

https://www.ilan.gov.tr/ilan/768234/ihale-duyurulari/kullanim-hakki-ve-isletme-haklarinin-kiraya-verilmesi/safranbolu-belediye-baskanligi-giysi-tekstil-atik-kumbara-ve-yerlerini-ihaleyle-kiraya-verilecek

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin