Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ŞAMPİYONUN MANDA YOĞURDU SINAVI

Baktı, kaldırdı, ters çevirdi...

Okunma: 4316

03.10.2016 12:03

Facebook'ta Paylaş

Batı Karadeniz Bölgesinde ilk defa düzenlenen ve bölgenin merkezi konumundaki Çaycuma’da gerçekleşen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın en ünlü konuğu Dünya Halter Şampiyonu Halil Mutlu oldu.

Tüm Karadenizliler Derneği Genel Başkan yardımcısı Tuncay Gençer'in daveti ile Çaycuma’ya gelen Fuardaki stantları gezen Dünya Şampiyonu Halil Mutlu sempatik tavırlarıyla herkesi güldürmeyi başardı.

Fuarda eline aldığı manda yoğurdunun sertliğini ve kıvamını da kontrol eden Mutlu yoğurdun bulunduğu kabı tersine çevirerek deneme yaptı.

Dünya Halter Olimpiyat Şampiyonu eski milli sporcu Halil Mutlu, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli’yi makamında ziyaret ederek spor ve eğitim üzerine sohbet gerçekleştirdi.

Halil Mutlu’yu Çaycuma’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Kaymakam Keçeli; “Kendisi ile Türk futbolu ve halter üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Sporun her alanında gençlerimizin yetiştiği, cevherlerin keşfedildiği bir dönem diliyorum” diye konuştu. Çaycumalılara ilgilerinden dolayı teşekkür eden Mutlu, Halter Federasyonu Başkanlığına adaylığı ile ilgilide; “Halterin olduğu her yerde adımız geçiyor. Amacımız ülke sporu için bir şeyler sarf etmek. Görev verilirse seve seve yaparız” diye konuştu.

Etiketler: halil mutlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, çaycuma, batı karadeniz
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594359009.552020-07-10 08:30:09