Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SAVAŞ BUYURMAN ADAY ADAYI OLDU

2019 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Kozcağız Belediye Başkan adayı olan Savaş Buyurman, MHP İl Başkanlığı’nda bir kez daha Kozcağız Belediye Başkanlığı görevi için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Okunma: 713

30.11.2023 10:07

Facebook'ta Paylaş

MHP Bartın İl Başkanlığı’nda düzenlenen programda aday adaylığı başvurusunu MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’e teslim eden Savaş Buyurman sürecin hayırlı olmasını diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, toplantıda yaptığı konuşmadabaşvuruların 15 Aralık’a kadar devam edeceğini hatırlatarak, Savaş Buyurman'ın 2019 seçiminde az farkla Belediye Başkanı olamadığına dikkat çekti.

Özçelik konuşmasında, "Geçen seçimleri çok az bir farkla kaybeden Savaş Buyurman tekrar aday adaylık başvurusunda bulundu. Kendisi ve partimiz içinde hayırlı olsun diliyorum" dedi.

Savaş Buyurman ise yaptığı açıklamada her zaman Kozcağız halkının yanında olduğunu ifade ederek Kozcağız Belediyesi’nin MHP Belediyeciliği ile tanışma vaktinin geldiğini söyledi.

Savaş Buyurman Kimdir?

Savaş Buyurman, 25 Temmuz 1974 tarihinde Bartın'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kozcağız'da tamamladıktan sonra ticaret hayatına atılan Buyurman, 2014 yerel seçimlerinde MHP adayı olarak il genel meclis üyeliğine seçildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Buyurman, aynı zamanda Türkiye Masterler Futbol Federasyonu yönetiminde de görev almaktadır. 2018 Genel Seçimleri'nde MHP 27. Dönem Milletvekili Adayı olan Buyurman, 2019 Yerel Seçimleri'nde MHP'nin Bartın İli, Merkez Kozcağız Beldesi Belediye Başkan adayı olarak yarıştı.

Haber: Haluk Türkoğlu

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin