Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ŞEHİDİMİZ HAYRINA TANZANYA’DA SU KUYUSU AÇILDI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun öncülüğünde başlatılan ve İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen Deniz Feneri Derneği’nin iş birliğiyle yürütülen “1000 Şehidimiz Adına 1000 Su Kuyusu” Projesi kapsamında Pendik İlçesinde yaşayan vatandaşların yapmış olduğu bağışlarla Tanzanya’da Şehidimiz Cem Kanbur’un hayrına su kuyusu açıldı. Vali Güner, vatan ve millet için canını feda eden Şehidimiz Cem Kanbur’un adının ülkemizden binlerce kilometre ötede yaşatılacak olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek su kuyusunun açılmasında bağış yapan ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Okunma: 163

08.11.2021 12:31

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Sinan Güner, Garnizon Komutanı Dz.Kd.Alb. Erkan Şahin, İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Ersin Aslan, Deniz Feneri Derneği Temsilcisi Halit Bitkin ve Şehit Cem Kanbur’un ailesinin katıldığı programda ilk olarak Şehidimizin anılarını yaşatmak amacıyla, baba evinin bir bölümünde hazırlanan müze katılımcılar tarafından gezildi.

Ardından Deniz Feneri Derneği Temsilcisi Halit Bitkin’den bilgi alan Vali Güner, vatan ve millet için canını feda eden Şehidimiz Cem Kanbur’un adının ülkemizden binlerce kilometre ötede yaşatılacak olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek su kuyusunun açılmasında bağış yapan ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Daha sonra Vali Güner tarafından su kuyusunun açılışına ilişkin plaket ve su kuyusu beratı Şehit Cem Kanbur’un ailesine verildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin