Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SENTETİK SAHA ZEMİNİ VE SAHA AYDINLATMASI YAPTIRILACAK

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sentetik saha zemini ve saha aydınlatması yaptıracak. Konuyla ilgili ilan Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayımlandı.

Okunma: 568

03.07.2021 12:15

Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü KDZ Ereğli Şehit Vefa Karakurdu Sahası Zemin Değişimi ve Saha Aydınlatması ilanı 7.739 metrekare sentetik sahanın yüzeyinin yenilenmesi ve saha aydınlatması yapılmasını içeriyor.

Yayımlanan ilana göre Kdz Ereğli Şehit Vefa Karakurdu Sahası Zemin Değişimi ve Saha Aydınlatması yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

İhaleye teklif açma tarihi 26.07.2021 saat 11:00 olarak belirlenirken işin yer tesliminden itibaren 60 (Altmış) takvim gününde tamamlanacağı belirtildi.

Ayrıntılı bilgiye Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr den ulaşabilirsiniz.  

https://www.ilan.gov.tr/ilan/810714/ihale-duyurulari/yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri/sentetik-saha-zemini-ve-saha-aydinlatmasi-yaptirilacaktir

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin