Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SGK’DAN TERZİLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASINA ZİYARET

Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel ve beraberindeki heyet Bartın Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Metin Ülker’i ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette SGK yapılandırmaları ve teşvikler hakkında görüş alışverişinde bulunulurken yapılabilecek ortak çalışmalar görüşüldü.

Okunma: 268

15.10.2021 13:21

Facebook'ta Paylaş

Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel ve beraberindeki heyet tarafından Bartın Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Metin Ülker’e gerçekleştirilen ziyarette Oda Başkan Yardımcısı Hulusi Kaymakçı ve Oda Sekreteri Saadettin Dağ da yer aldı.

SGK yapılandırmaları ve teşvikler hakkında görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette  yapılabilecek ortak üzerinde görüşüldü.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Metin Ülker, Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin