Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SINAV KURS’TAN 1 MİLYON LİRALIK ÖDÜL

Bartın’da alanında uzmanlaşmış öğretmen kadrosuyla bugünün gençlerini geleceğe hazırlamaya devam eden Sınav Kurs, YKS Başvurularının devam ettiği şu günlerde 1 milyon liralık ödül dağıtacağını açıkladı. Buna göre Sınav Kurs tarafından ham puana göreYKS’de Türkiye 1’ncisi olana 1 milyon lira, LGS’de Türkiye 1’incisi olana ise 500 bin lira ödül verilecek. Şartları taşıyan öğrenciler sınav sonuç belgesi ile Sınav Kurs genel merkezine başvurup ödülünü alabilecek.

Okunma: 439

09.02.2024 10:31

Facebook'ta Paylaş

Sınav Kurs, kurumda eğitim alan öğrencilerin başarılarını desteklemeye ve teşvik etmeye devam ediyor. YKS Başvurularının sürdüğü şu günlerde kurum, ‘Yüksek hedef, ileri sistem’  anlayışı ile ham puana göre YKS’de Türkiye 1’incisi olana 1 milyon lira, LGS’de Türkiye 1’ncisi olana da 500 bin lira ödül verecek. Şartları taşıyan öğrenciler sınav sonuç belgesi ile Sınav Kurs genel merkezine başvurup ödülünü alacak.

Geçtiğimiz hafta başlatılan 5,6,7,8,9,10 ve 11’inci sınıflara yönelik düzenlenen sınavlara katılan öğrencilere yüzde 5 indirim ve taksit fırsatını da sürdüren Sınav Kurs Eğitim Koordinatörü Yasemin Çelik, öğrencilerin tüm eğitim dönemlerinde yanlarında olmaya çalıştıklarını söyledi.

Öğrencileri hayatlarının dönüm noktası olan sınavlara hazırlarken, onları teşvik edici etkinlik ve ödülleri de kurum genelinde faaliyete geçirdiklerini kaydeden Çelik, “Öğrencilerimiz kazansın, öğrencilerimiz başarsın istiyoruz. Çünkü bir eğitim yuvası olarak ülkemizin gelecek nesillerine hizmet ediyoruz. Öğrenim yaşamlarının her anında da yanlarında olduğumuzu göstermek istiyoruz. Kurum olarak amacımız öğrencilerimizin geleceğe en iyi şekilde hazırlamak. Gerek eğitim materyallerimizi, gerekse de eğitim kadromuzu bunun için ince eleyip sık dokuyoruz ve başarımızı bu nedenle en üst seviyeye çıkartıyoruz. Bu uğurda da çalışmalarımız yoğun şekilde devam edecek” dedi.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin