Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI’NDAN YENİDEN REFAH PARTİSİ’NE ZİYARET

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Özcan Uzun ve Başkan Yardımcısı Şerafettin Kırkaya Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç’i ziyaret etti. Ziyarette Gebiç, şoför esnafının sorun, talep ve önerilerini dinleyerek parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Okunma: 157

18.11.2022 17:13

Facebook'ta Paylaş

Ziyarette Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziver Gebiç sözlerine ilk olarak misafirleri Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Özcan Uzun ve Başkan Yardımcısı Şerafettin Kırkaya’ya ziyaretleri için teşekkür ederken İstanbul’da meydana gelen terör saldırısını bir kez daha kınadığını açıkladı.

 Esnaf Odası Başkanı Özcan Uzun ise yaptığı konuşmada ekonomik gidişatın getirdiği koşullar ile zor durumda kalındığını söyleyerek gelen zamlara dayanacak gücün kalmadığını belirtti. Lastik, mazot ve yedek parça zamları ile baş edemez duruma gelindiğini ifade eden Oda Başkanı Uzun, taksi esnafı gibi çeşitli gruplara yapılan iyileştirmelerin diğer gruplara yapılmadığını ifade ederek muayenede  aranan araç yaş şartının doğru bir uygulama olmadığını söyledi. 

Ziyarette yer alan Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Kurucu İl Başkanı Ramazan Günaydın ise mevcut sistemin kapitalist sistem olduğunu, yaşanan zorlukların sebebini sistemin yanlışlarla dolu olmasına bağladı. Ayrıca Rahmetli Erbakan Hoca’nın döneminde yaşanmayan bu olumsuzlukların Yeniden Refah döneminde de yaşanmayacağının altını çizdi. 

Oda Başkanı Özcan Uzun konuşmasının devamında ise oda üye sayısının 1250 olduğunu, Kamyoncular Koop., Minibüsler Koop, ve şahıs işletmeler bünyesinde sadece Belediye Halk Otobüsleri dışında fiyat rayiçlerini belirlediklerini hatırlattı.

Son olarak İl Başkanı Ziver Gebiç mevcut durumdan kaynaklı olumsuzluklara son verilmesi adına destek isteyerek Oda Başkanı Özcan Uzun’a ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin