Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR

Ömertepesi mevkiinde her gün binlerce öğrencinin kullandığı yolda demir kazık uygulamasından sonra beton refüj uygulamasına geçildi ancak yolda kaldırım olmayışı öğrenciler ve vatandaşlar için tehlike çanlarının çalmasına neden oluyor...

Okunma: 7903

11.11.2016 13:02

Facebook'ta Paylaş

Bartın Ömertepesi Mevkiinde hastane ve spor tesisleri arasındaki yolda daha önce uygulanan demir kazık uygulaması gerçekleştirilmiş ancak vatandaşların şikayeti üzerine bu uygulamadan vazgeçilmişti.

 

Demir kazık uygulamasının yola araç parkını önlemek adına uygulandığı düşünülürken şikayet üzerine demir kazıklar kaldırılmıştı.

 

Şimdi ise aynı bölgede refüj uygulaması yapıldı. Ancak kaldırım uygulaması ise henüz gerçekleştirilmedi.

 

Devlet hastanesi, diş hastanesi, tomografi merkezi,  4 adet okul, yarı olimpik yüzme havuzu, futbol sahası, gençlik merkezi ve öğrenci yurdunun bulunduğu bölgeden her gün binlerce öğrenci, vatandaş, yüzlerce araç geçiş yaparken kaldırım uygulamasının gerçekleşmeden yolun kaderine bırakılması da vatandaşların tepkisine neden oluyor.

 

Özellikle öğrenci velileri ve tehlikenin farkında olan vatandaşlar sosyal medyadan paylaşımlar yaparak seslerini duyurmaya çalışıyorlar.

Etiketler: bartın, ömertepesi,
Okuyucu Yorumları

misafir74

11.11.2016

bartın belediyesi bu diğer belediyelere benzemez her şey beklenir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594361223.182020-07-10 09:07:03