Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TESK GENEL BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN BARTIN’A GELDİ

Türkiye Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonu ( TESK ) ve Türkiye Bakkallar Bayiler Federasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken İlimizde yaşanan el felaketi dolayısıyla Bartın’a gelerek esnaf ziyaretlerinde bulundu. Palandöken ziyaret ve incelemelerinde esnafın sorun ve taleplerini dinleyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Okunma: 205

24.08.2021 16:59

Facebook'ta Paylaş

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken sel felaketinden zarar gören Bartın Kumluca’daki esnafa ve halka geçmiş olsun dileklerini iletmek ve sıkıntılarını yerinde görüp dinlemek için Bartın’ a geldi.

Palandöken’i Bartın girişinde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sinan Amasralı, Bakkallar Bayiler ve Gıda İşletmeleri Esnaf Odası Başkanı BARIŞ Özkan, yönetim kurulu üyeleri Gökhan Ermiş ve Tayfun Sözdiner, Kahveciler ve Şerbetçiler Odası Başkanı Ayhan Tepe, Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemal Zeybek, Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz,

Ulus Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Necati Akman, Ulus Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Cüre ve Ulus Şoförler Odası Başkanı Barış Gökalp karşıladı.

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken Bartın ziyaretinde ilk olarak sel felaketi yaşanan Kumluca beldesine geçti.

Kumluca beldesinde esnaf ve Belediye Başkanı İsmail Can ile bir araya gelen Palandöken esnafın sorun ve taleplerini yerinde dinleyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Palandöken akşam saatlerinde ise Bartın’ın turizm kenti olan Amasra’ya geçerek Amasra esnafını ziyaret etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin