Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO BAŞKANI BALIK’TAN BASIN BAYRAMI MESAJI

Bartın TSO Başkanı Halil Balık ''24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'' dolayısıyla mesaj yayımladı.

Okunma: 335

23.07.2020 19:21

Facebook'ta Paylaş

TSO Başkanı Halil Balık mesajında, “Basın yayın kuruluşları toplumumuzun doğru ve tarafsız haber alma ihtiyacını karşılamaları açısından son derece önemli kurumlarımızdır. Bu kurumları ayakta tutan görevini bu anlayışla, fedakârlıkla yürüten değerli basın-yayın çalışanları ise bu kurumların isimsiz kahramanlarıdır.

Halkımızın bilgilendirilip bilinçlendirilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetin oluşturulması için özveriyle çalışan basın mensuplarımız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da olup bitenleri doğru ve tarafsız bir şekilde haber vererek, şehrimizin ve ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına katkı sunmaya devam edeceklerine inancımız tamdır. 

Bu duygu ve düşüncelerle basında sansürün kaldırılışının yıldönümünde, böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için gündüz gece demeden çalışan; yerelden ulusala, tüm basın çalışanlarımızın ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, görev başında hayatlarını kaybeden Gazetecilerimizi ve Basın çalışanlarımızı rahmet anıyorum.''dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1597056029.592020-08-10 13:40:29