Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO BAŞKANI HALİL BALIK ODA BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Doğu Marmara ve Batı Karadeniz Bölge illeri Oda/Borsa Başkanları İstişare Toplantısı Bolu'da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Bartın TSO Başkanı Halil Balık’ta katıldı.

Okunma: 2995

26.09.2018 12:54

Facebook'ta Paylaş

Doğu Marmara ve Batı Karadeniz Bölge illeri Oda/Borsa Başkanları İstişare Toplantısı Bolu'da yapıldı. TSO Başkanı Halil Balık, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde düzenlenen Doğu Marmara ve Batı Karadeniz Bölge illeri Oda/Borsa Başkanları İstişare Toplantısına katıldı.​

 

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya; Bolu TSO Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkanı Halit Ergül, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Karslıoğlu, Yalova TSO Başkanı Tahsin Becan, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Ali Şener Bayraktar, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, Çaycuma TSO Başkanı Zekai Kamitoğlu, Devrek TSO Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, Kdz.Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, Safranbolu TSO Başkanı Ali Sami Acar, Bolu TSO Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu başkanları katıldı.

Toplantıda ekonomik gelişmeler ile ilgili karşılıklı bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu, ayrıca TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa başkanlarının sorun ve taleplerini dinledi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin