Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO HEYETİ YATIRIMCILARI BARTIN’A DAVET ETTİ

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık beraberindeki heyetle birlikte İstanbul Yenikapı Mimar Kadir Topbaş Gösteri merkezinde 3. kez düzenlenen Cleaneurasia Expo Fuarını ziyaret etti. Fuarda Başkan Balık, yatırımları Bartın’a davet ederek yatırım fırsatları ve teşvikler hakkında bilgi verdi.

Okunma: 507

14.11.2023 11:53

Facebook'ta Paylaş

Düzenlene fuara Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Genel Sekreter Ahmet İncekara, Sanayi ve Teknoloji İl Denetim Şube Müdürü Melek Kaplan, TEHSİAD üst düzey yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Abdipaşa’da kurulması planlanan OSB tanıtıldı

Profesyonel hijyen ve temizlik sektörünü bir araya getiren fuarda Abdipaşa beldesinde kurulması planlanan Temizlik Malzemeleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin tanıtımı için TEHSİAD yetkilileri Ömer Karaşehirli ile Turhan Erdoğan tarafından stant kuruldu.

“Bin 500 kişiye istihdam alanı oluşturacak”

Başkan Halil Balık ve beraberindeki heyet, açılması planlanan Temizlik Malzemeleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin yaratacağı istihdamı artırmak için potansiyel yatırımcı yetkililerinin stantlarını ziyaret ederek Bartın ve bölge hakkındaki yatırım fırsatlarından ve teşviklerden bahsetti. Fuar sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Balık, “Bin 500 kişiye yakın istihdam alanı oluşturacak ve 30 firmanın yer alacağı bu organize için atılacak adımların planlı ve hassas olması gerekiyor. Bugün potansiyel yatırımcılar ile buluşma fırsatı bularak sektör hakkında bilgiler aldık ve planlanan OSB’nin verimliliğini artıracak uygulamaları programımıza dahil ettik. Yatırımcıların bölgedeki yerini hızlı alabilmesi için gerekli davetleri oluşturduk ve Bartın TSO yönetimi olarak gerekli desteğin sağlanacağını bildirdik.” İfadelerini kullandı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin