Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO, HİZMETLERİNE COVİD-19 ÖNLEMLERİ İLE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Bartın TSO hizmetlerini, aldığı Covid-19 tedbirleri ile ara vermeden sürdürüyor. TSO Başkanı Halil Balık yaptığı açıklamada hizmet binasında alınan önlemleri ve çalışmaları sıralarken Oda üyelerinin her konuda her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Balık açıklamasında, “Hizmet birinci önceliğimiz fakat insan sağlığı hiçbir şeyin önüne geçemez. Pandemi süresince üyelerimizin yanında destek olmaya ve sorunlarının çözümü konusunda kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizlere her konuda rahatlıkla ulaşabilirler Yönetim Kurulumuz ile sorunlarının çözümü konusunda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.”dedi.

Okunma: 253

13.10.2020 11:29

Facebook'ta Paylaş

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen ve tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden Coranavirüs salgınının, ülkemizde yayılmasını önlemek amacıyla hayata geçirilen önlemler Bartın TSO hizmet binasında da uygulanmaya devam ediliyor.

Kamu ve özel sektöre yönelik hizmetlerin sağlıklı olarak yürütülmesine  ilişkin önlemlerden bahseden TSO Başkanı Halil Balık, “Hizmet birinci önceliğimiz fakat insan sağlığı hiç bir şeyin önüne geçemez.''dedi.

“Gerekli olan önlemleri titizlikle alıyoruz”

TSO Başkanı Halil Balık açıklamasında, “Bilindiği üzere yeni tip Koronavirüs'ün (Covid-19) dünya genelinde ve ülkemizde maalesef önlenemeyen yayılımı nedeniyle gündemimizin birinci öncelikli maddesi haline gelmiştir. Bu nedenle Yönetim Kurulumuz ile birlikte odamıza gelerek hizmet alan üyelerimiz, çalışanlarımız ve ailelerinin bu küresel salgından etkilenmemesi ve hizmet verdiğimiz alanlarda verimliliğimizin sürdürülebilmesi maksadıyla birçok önlemler aldık. Sağlık Bakanlığı ve İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi'nin almış olduğu kararları dikkatle takip ediyor, gerekli olan önlemleri titizlikle alıyoruz.''dedi.

“Üyelerimizin yanında olmaya çalışıyoruz”

TSO Başkanı Halil Balık açıklamasının devamında, Odamızda hizmet birinci önceliğimiz fakat bunun yanı sıra koronavirüse karşı alınan tedbirlere de riayet edilmesi gerekli. Salgının yayılımının azaltmak ancak alınacak tedbirlerle mümkün. Bu kapsamda bazı önlemleri odamızda uygulamaya koyduk ve uyulması hususunda oldukça hassasız. Personel ve ziyaretçilerin görebileceği şekilde virüsle (Covid-19) mücadeleye yönelik bilgilendirmeleri içeren görselleri astık. Odamız personellerimizin ve hizmet almak üzere gelen misafirlerimizin ateşleri ölçülüyor. Gelenlerle birebir teması önlemek için çalışma masalarına Plexi siperlik yaptırdık. Hem üyelerimiz hem de gelen misafirlerimizin kullanması için odamızın ortak kullanım alanlarına el dezenfektanları yerleştirdik. Çalışma alanlarımızı düzenli şekilde havalandırarak temiz hava akışını sağlamaya çalışıyoruz. Personellerimiz maske ile hizmet veriyor ve sosyal mesafe, hijyen kurallarına dikkat ediyor. Odamıza gelmeyerek online hizmet almak isteyen üyelerimize telefonla destek veriyor, gerekli bilgi akışını sağlıyoruz. Tüm sektörlerimiz için bilgilendirme afişleri bastırdık ve denetimler esnasında gerekli olan tüm materyalleri ücretsiz olarak üyelerimize dağıtımını yaptık ve dağıtımlar halen devam ediyor. Gelen üyelerimizin ve çalışan personellerimizin sağlığını tehlikeye atmamak için Yönetim Kurumuz ile her hafta başı yaptığımız toplantılarda önlemlerimizi istişare ediyoruz. Pandemi süresince üyelerimizin yanında destek olmaya ve sorunlarının çözümü konusunda kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizlere her konuda rahatlıkla ulaşabilirler Yönetim Kurulumuz ile sorunlarının çözümü konusunda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Sürecin ne kadar devam edeceğini bilmiyoruz temennimiz biran evvel pandeminin bitmesi, ülkemizin ve tüm dünyanın en az hasarla bu işten sıyrılması.''dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1603913382.58952020-10-28 22:29:42