Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO İLE ÜNİVERSİTE ARASINDAKİ İŞBİRLİĞİ PEKİŞTİRİLDİ

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Üniversitesi Rektörü Prf.Dr.Orhan Uzun ve KÜSİ il temsilcisi Doç.Dr. Cahit Karaoğlanlı'yı ziyaret etti. Ziyarette gerçekleştirilecek olan projeler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken TSO ve Üniversite arasındaki işbirliği pekiştirildi.

Okunma: 1688

15.11.2019 14:00

Facebook'ta Paylaş

Bartın Üniversitesi Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarete, TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yrd.Fatih Mehmet Kanbur, Sayman Üye M.İlker Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri S.Cem Yıldız, Keramettin Şenkal, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Orhan Uzun, TSO Başkanı Halil Balık ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Yürütülen  ve iki kurum arasında gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi alışverişinin ardından Rektör Prof.Dr. Orhan Uzun ve KÜSİ il temsilcisi Doç.Dr. Cahit Karaoğlanlı eşliğinde Merkezi Laboratuar gezildi.

“Her zaman üniversitemizin yanında olacağız”

Ziyareti değerlendiren Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, “Bartın Üniversitesi hem bulunduğu konum hem de bünyesinde yaptığı çalışmalarla şehrimizin önemli bir markası haline gelmiştir.”dedi.

 Başkan Halil Balık açıklamasının devamında, “Yenilikçi ve vizyonu geniş bir üniversiteye sahibiz. Başta Rektör'ümüz Prof.Dr.Orhan Uzun olmak üzere üniversitemizin akademik kadrosuna teşekkür ediyorum. Üniversite şehrimize büyük bir güç önemli bir katma değer sağlamış olmasının yanı sıra ilimizin gelişmesinde ve kalkınmasında da önemli rol almıştır. Bu nedenle şehrimiz adına yapılacak ortak çalışmalarda her zaman üniversitemizin yanında olacağız ve destek vereceğiz.''dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594683451.212020-07-14 02:37:31