Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO SEKTÖR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Bartın’da faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçları ve sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunmak için ziyaret programlarına devam ediyor.

Okunma: 501

10.07.2024 12:22

Facebook'ta Paylaş

Sektörel gelişmeleri yakından takip etmek isteyen Bartın TSO yönetimi ziyaretleri kapsamında avcılık ve balıkçılık malzemelerinin satışını sağlayan ve ev hayvanlarına yönelik hizmet sunan Zeynel Abidin Mekeç’i yerinde ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Keramettin Şenkal, Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Sandıkçı ve Yücel Oğullar ile Bartın TSO Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı.

Ziyaret kapsamında, sektördeki güncel gelişmeler ile iş dünyasının ortak sorunları hakkında istişare edilerek, Odanın gerçekleştirdiği ve takip ettiği çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Halil Balık, üye ziyaretlerinin devam edeceğini ve her zaman üyelerle yakın ilişkiler içinde olacaklarını ifade etti. Karşılıklı fikir alışverişi ile devam eden ziyaret, temenniler ile sona erdi.

Haber Merkezi

 

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin