Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO ÜYE KİMLİK KARTLARI KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Üye Kimlik kartları ile üyelerine indirimli hizmet ve ürün alışverişini sağlayan Bartın TSO Yönetimi, yapılan indirim protokollerine bir yenisini daha ekledi. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ile anlaşma sağlayan Bartın Sınav Kursu, protokol kapsamında Bartın TSO üyelerine 2024-2025 eğitim ve öğretim dönemleri için geçerli olan liste fiyatları üzerinden, yeni kayıtlar için 11 Ekim 2024 tarihine kadar yüzde 10 eğitim indirimi sağlayacak.

Okunma: 253

14.05.2024 11:48

Facebook'ta Paylaş

Bartın TSO Yönetimi, üye kimlik kartları ile üyelerine indirimli hizmet ve ürün alışverişini sağlayan indirim protokollerine bir yenisini daha ekledi. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ile anlaşma sağlayan Bartın Sınav Kursu, protokol kapsamında Bartın TSO üyelerine 2024-2025 eğitim ve öğretim dönemleri için geçerli olan liste fiyatları üzerinden, yeni kayıtlar için 11 Ekim 2024 tarihine kadar yüzde 10 eğitim indirimi sağlayacak.

“Üyelerimiz, üye kimlik kartlarını TSO’dan ücretsiz bir şekilde alabilirler”

Üye kimlik kartlarının arkasında yer alan karekod ile anlaşma yapılan kurumların listesine ulaşılacağı ifade eden Başkan Balık “Üyelerimiz ile protokol anlaşması süreci devam etmektedir. Bu anlaşmalar kapsamında Bartın TSO üyesi olanlar, üye kimlik kartını kullanarak, alınan ürün veya hizmet karşılığında belirli oranlarda indirim alacaklar. Protokol yaptığımız firma sayısını zamanla artırarak üyelerimizin bu uygulamadan en iyi şekilde istifade etmesini sağlayacağız. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen üyelerimiz, üye kimlik kartlarını Bartın TSO’dan ücretsiz bir şekilde alabilirler”dedi.

Haber Merkezi

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin