Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO’DA 2024 YILI HAZIRLIĞI

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık başkanlığında Bartın TSO hizmet binasında yapılan toplantıda 2024 yılı eylem planı hakkında istişarelerde bulunuldu. TSO Başkanı Balık toplantıyla ilgili değerlendirmesinde ise, “2024 yılının faaliyet planı hazırlıklarının başlangıcını yaparak, gelişen ve büyüyen bir Bartın için daima heyecanlı olduğumu bildirmek isterim. Geleceğimizin adımlarını üyelerimiz ve paydaşlarımız ile yapmış olduğumuz istişareler nezdinde, geri bildirimleri dikkate alarak çizmeye başlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Okunma: 627

29.11.2023 11:52

Facebook'ta Paylaş

Düzenlenen toplantıya Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları M. İlker Yıldırım ve S. Cem Yıldız, Muhasip Üye Keramettin Şenkal, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ufuk, Yönetim Kurulu Üyesi Necati Sandıkçı ve Genel Sekreter Ahmet İncekara katıldı.

Olağan gündem maddelerin yer aldığı toplantı, oda üyelerinin öncelikli sorunları ve çözümleri noktasında yapılacak çalışmaların belirlenmesiyle başladı. Başkan Halil Balık 2023 yılı faaliyet takviminin verimli geçmeye devam ettiğini belirterek, 2024 yılı eylem planı hakkında yönetim kurulu üyeleri ile istişarede bulundu.

“Çalışmalarımızın memleketimize kattığı değeri görmek gurur verici”

Başkan Balık yaptığı açıklamada, “Geriye doğru baktığımda paydaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde yapmış olduğumuz çalışmaların memleketimize kattığı değeri görmek çok gurur verici. Bugün 2024 yılının faaliyet planı hazırlıklarının başlangıcını yaparak, gelişen ve büyüyen bir Bartın için daima heyecanlı olduğumu bildirmek isterim. Geleceğimizin adımlarını üyelerimiz ve paydaşlarımız ile yapmış olduğumuz istişareler nezdinde, geri bildirimleri dikkate alarak çizmeye başlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Gelen evrakların tetkiki ile devam eden toplantı, dilek ve temenniler ile son buldu.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin