Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO’DA YENİ YÖNETİM İLK TOPLANTISINI YAPTI

Bartın Ticaret ve Sanayi Odasının yeni yönetimi ilk yönetim kurulu toplantısını Başkan Halil Balık başkanlığında yaptı. Toplantıda Bartın’ın öncelikli sorunları ve çözümleri noktasında istişareler yapıldı. Toplantı sonunda ise Yönetim Kurulu Başkan yardımcılığına M. İlker Yıldırım ve Salim Cem Yıldız, Sayman üyeliğine ise Keramettin Şenkal oy birliği ile seçildi.

Okunma: 246

08.11.2022 11:35

Facebook'ta Paylaş

29 Ekim’de yapılan Meclis Başkanlığı ve Oda Yönetim Kurulu seçimlerinin ardından Başkanlık mazbatasını alan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Toplantıda Bartın’ın öncelikli sorunları ve çözümleri noktasında istişareler yapılırken, toplantı gündeminde hali hazırda devam eden ve yapılması planlanan projeler görüşülerek, yol haritası çizildi.

Toplantı sonunda Yönetim Kurulu Başkan yardımcılığına M. İlker Yıldırım ve Salim Cem Yıldız, Sayman üyeliğine ise Keramettin Şenkal oy birliği ile seçildi.

Başkan Balık, yeni yönetimin ilk yönetim kurulu toplantısının hayırlara vesile olmasını dilerken, hız kesmeden projeler üzerine yoğunlaşacaklarını söyledi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin