Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSO’DAN KOZCAĞIZ’DA İFTAR

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Kozcağız beldesinde faaliyet gösteren üyeleriyle iftar programında bir araya geldi. İftarda konuşan TSO Başkanı Halil Balık, “İş dünyasında başarı, birlik ve beraberlikle mümkündür. Bizler, Bartın TSO olarak üyelerimizin her zaman yanındayız ve birlikte daha güçlüyüz”diyerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Okunma: 611

28.03.2024 11:52

Facebook'ta Paylaş

Geleneksel olarak gerçekleşen iftar etkinliğine Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk, Bartın TSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Necati Sandıkçı, Sertaç Şimşek ve Yücel Oğullar, Bartın TSO Meclis Üyeleri ve Oda Üyeleri katıldı.

“Birlikte daha güçlüyüz”

İftar programına gelen konukları TSO Başkanı Halil Balık, Bartın TSO Yönetimi ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara karşıladı. İftar yemeği öncesinde konuşan Başkan Halil Balık, "İş dünyasında başarı, birlik ve beraberlikle mümkündür. Bizler, Bartın TSO olarak üyelerimizin her zaman yanındayız ve birlikte daha güçlüyüz" sözleriyle vurguladığı birlik mesajı, katılımcılardan büyük destek gördü.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin