Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TUNÇ, MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ VE MECLİS ÜYELERİNİ AĞIRLADI

AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkan Yardımcıları Muhammet Kızılayoğlu, Umut Toker ve Coşkun Yılmaz, İl Genel Meclisi Üyeleri Ali Eyüpustaoğlu, Ayhan Özçelik ve İl Yönetim Kurulu üyesi Satı Aral AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret etti. Teşkilat çalışmaları ve Bartın’da devam eden kamu yatırımlarının değerlendirildiği ziyarette konuşan Tunç, “Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”dedi.

Okunma: 125

04.03.2021 13:17

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret eden AK Parti Bartın Merkez İlçe yöneticileri ve İl Genel Meclisi Üyeleri Milletvekili Tunç’a gerek yasama çalışmaları gerekse Bartın’daki yatırımlar için teşekkür ederek kolaylıklar dilediler.

Milletvekili Tunç ise AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkan yardımcıları ve İl Genel Meclisi Üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederek, “Kongrelerle teşkilatlarımızın daha da güçlendiği, yeni il binası ile birlikte vatandaşlarımıza daha güzel hizmet veriliyor, bizler de Ankara’da hemşehrilerimizin sesi olmaya, Bartın’ı her alanda geliştirmenin gayreti içinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin