Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Tunç, Muhtarları Ağırladı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç Muhtarları ağırladı. Ulus ilçesi bölge muhtarları TBMM’de Milletvekili Yılmaz Tunç’u ziyaret ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Okunma: 3249

01.03.2017 17:45

Facebook'ta Paylaş

Bartın Merkez Epçiler Köyü Muhtarı Talip Güngörmez, Ulus İlçesi Kalecik Köyü Muhtarı Selahattin Kaya, Çavuş Köyü Muhtarı Hasan Gülenç, Bahçecik Köyü Muhtarı Barış Gökalp ve Kumluca Beldesi Yenikışla Köyü Muhtarı Remzi Seyhan, Akörensöküler Köyü Muhtarı Şahin Başol, Çubuklu Köyü Muhtarı Hasan Özer’den oluşan grup AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç’u  TBMM’de ziyaret etti.

 

Bir telefon kadar yakınız”

Milletvekili Yılmaz Tunç, muhtarlarla makamındaki yaptığı görüşmede “Demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımızla diyalog içerisinde olmaya önem veriyoruz. Onlara tüm sorunlarında bir telefon kadar yakınız ve bu güne kadar muhtarlarımızla birlikte mahalle ve köylerimize önemli hizmetlere imza attık.”diyerek, demokrasiyi güçlendirecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında açıklamalarda bulundu.

“Hızlı ve etkili icraat”

Milletvekili Tunç, Cumhurbaşkanlığı sisteminde hızlı ve etkili yönetimin hedeflendiğini belirterek; “Bu sistem ekonomik büyüme, refah ve kalkınmanın garantisi olacak, hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan, etkin bir yönetim modeli oluşacak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmelere ayak uyduran, kurumların hızlı çalışmalarını sağlayan bir işleyiş hakim olacak, bürokrasi azalacak, büyüme hızlanacak, ülkemiz 2023 ve ötesine uzanan hedefleri daha kolay yakalayacak.” dedi.

 

“Güçlü Meclis güçlü temsil”

Meclis, asli işlevi olan yasa yapmaya odaklanacak ve hükümeti millet adına denetleyecek diyen Milletvekili Tunç; “Yasa teklifleri milletvekilleri tarafından verilecek, meclis aynı zamanda seçilmiş Cumhurbaşkanı’nı ve kabinesini denetleyecek, milletvekilleri, kendi seçmeniyle sürekli temas halinde olduğu için, halkın beklentileri kanunlara daha fazla yansıyacak, kanun yapımında meclis iradesi ön plana çıkacak.” dedi.

 

Bombalanan yerler gezildi

Muhtarlara 15 Temmuz hain darbe girişiminde gazi meclisin bombalanan yerlerini gösteren Milletvekili Tunç, muhtarlara TBMM Genel Kurulunu da gezdirdi. Muhtarlar Milletvekili Tunç’a çalışmalarında kolaylıklar dileyerek kendilerine sunmuş oldukları hizmetlerden ve misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini ifade ettiler. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin