Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TURGAY OĞUZ’A BIR ÖDÜL DE ALMANYA’DAN

Milli Maratoncumuz Turgay Oğuz’a, Kamil Koç otobüs firması Bartın İşletme Sahibi Mesut Güler sponsorluğunda katıldığı Bursa Karacabey Yarımaratonunda birincilik alması dolayısıyla bir ödül de Almanya’da ticaretle uğraşan Ayhan Yalçın’dan geldi. Yalçın Oğuz’u para ödülüyle ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.

Okunma: 3787

08.08.2017 15:03

Facebook'ta Paylaş

Milli Maratoncumuz Turgay Oğuz Kamil Koç otobüs firması Bartın İşletme Sahibi Mesut Güler sponsorluğunda katıldığı Bursa Karacabey Yarımaratonunda birincilik alarak Bartın’ı bir kez daha kürsüde birincilikle temsil etti.

 

Bunun üzerine Almanya’da ticaretle uğraşan Ayhan Yalçın isimli gurbetçi vatandaş Milli Maratoncu Turgay Oğuz’a para ödülü takdim ederek başarılarının devamını temenni etti.

Oğuz konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kamil Koç otobüs firması sahibi Mesut Güler ve işadamımız Ayhan Yalçın beye katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz senelerde 10-12 uluslararası müsabakalara katılırken bu sene şu ana kadar sadece 4-5 yarış koştum. Bu seneki ilk yarışım Bursa Osmangazi Tarihi Kent Koşusunda 3.lük, Bursa Langoz Ormanları Koşusunda 1.lik, İzmir 19 Mayıs Yol Koşusunda 3.lük ve Karacabey Yarımaratonunda 1.lik alarak Eylül ayında Balıkesir İsmail Akçay Yarımaratonu ve İzmir 9 Eylül Yarımaratonları için idmanlarıma yoğun bir  şekilde devam ediyorum. Bir senelik spor hayatım 8-10 bin TL’ye mal oluyor. Bu yüzden bu sene Uluslararası Trabzon Yarımaratonuna, Alanya Yarımaratonuna, Runatolia Yarımaratonu gibi müsabakalara katılamadım. Gittiğim yarışlarda otobüs hariç yemek ve otel masraflarımı, spor malzemelerimi emekli maaşımdan ödediğim için çok zorluklar çekerek spor hayatıma devam edebiliyorum.”dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin