Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TÜSİAV BAŞKANI SARITOPRAK VE BERABERİNDEKİ HEYET BARTIN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Türkiye Sanayici ve İş Adamları Vakfı Başkanı Veli Sarıtoprak ve beraberindeki heyet Bartın’a gelerek çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu. Heyete Bartın programı kapsamında TÜSİAV Batı Karadeniz Koordinatörü, İş İnsanı Mehmet Kemik eşlik etti. Heyet, Bartın ziyaretinde ekonomi ve istihdama dönük projelerde ortak iş yapma konularında fikir alışverişinde bulundu.

Okunma: 262

08.11.2022 11:09

Facebook'ta Paylaş

TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak beraberinde TÜSİAV Yönetim Kurulu Üyeleri Kutlu Tamay, Cemil Sedefoğlu ve Celalettin Solmaz ile birlikte Bartın’da ziyaretlerde bulundu.

 

 

TSO’ya ziyaret

 

TSO Başkanı Halil Balık ve BTSO Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunan TÜSİAV heyeti ekonomi ve istihdama dönük projelerde  ortak  iş yapma konularında fikir alışverişinde bulundu.

BARÜ’de incelemelerde bulunuldu

Bartın Üniversitesi’ni de ziyaret eden TÜSİAV heyeti BARÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun tarafından karşılanırken Ağdacı ve Kutlubey kampüslerinde incelemelerde bulundular. Ziyaretlerde 5. Ar-Ge Proje Pazarı hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Başkan Veli Öztoprak, Rektör Orhan Uzun’u tebrik ederek başarılı ve adından söz edilen üniversite olması katkılarından dolayı Rektör Uzun ve üniversiteye katkıda bulunan katılımcıları kutladı.

Heyet Bartın Belediyesi’ni ziyaret etti

TÜSİAV heyeti bir diğer ziyaretini ise Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a gerçekleştirdi. Ziyarette heyet Amasra’da yaşanan maden kazası dolayısıyla Başkan Akın’a başsağlığı dileğinde bulunarak Bartın ve Belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Batı Karadeniz Bölge Koordinatörlüğü Kemik’e verildi

TÜSİAV heyeti Bartın ziyaretinde ayrıca Türk Sanayici İşadamları Vakfı Batı Karadeniz Bölge Koordinatörlüğü’nü Bartınlı iş insanı, geçmiş dönem Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Harita Mühendisi Mehmet Kemik’e tevdi ederken heyet Bartın programını Amasra madenci anıtında hayatını kaybeden 42 madenci anısına 42 karanfil koyarak saygı duruşu ve ruhları için Fatiha okunması ile tamamladı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin