Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÜLKE VE BARTIN GÜNDEMİ GÖRÜŞÜLDÜ

KESK Bartın Şubesi, Eğitim-Sen Bartın Şubesi, SES Bartın Şubesi ve BES Bartın Şubesi CHP’yi ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette ülke ve Bartın gündemi ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Okunma: 2741

16.02.2018 13:22

Facebook'ta Paylaş

KESK Bartın Şubesi, Eğitim-Sen Bartın Şubesi, SES Bartın Şubesi  ve BES Bartın Şubesi CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan ve Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı’yı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarete KESK, SES’den; Erkan Bozkurt, Çağlar Kuzu, BES’den Yılmaz Karaalp ve Eğitim Sen’den Başkan Sedat Bora ve Emin Öztürk ile Serkan Aygün katıldı.

Ziyarette OHAL, Amasra’ya kurulması planlanan termik santral, Güzelcehisar sahilinde inşa çalışmaları devam eden yürüyüş platformu, eğitim ile ilgili sorunlar, Eğitim Sen tarafından düzenlenen Selçuk Balcı konseri, siyasi gündem ve Afrin harekatı görüşüldü.

CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan ve Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı misafirlerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederken  KESK Bartın Şubesi, Eğitim-Sen Bartın Şubesi, SES Bartın Şubesi  ve BES Bartın Şubesi ise misafirperverliklerinden dolayı Erkan ve Gölbucaklı’ya teşekkürlerini iletti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin