Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ULTRASON SÜRELERİ KISALDI

Bartın Devlet Hastanesi’nde Ultrason hizmet alımı yapılarak hizmet hızı ve kalitesi iyileştirildi. Alınan hizmetle birlikte daha önce artış gösteren Ultrason randevu gün sayıları da normal işleyiş sürecine döndü.

Okunma: 4484

10.09.2018 11:24

Facebook'ta Paylaş

Bartın İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç Bartın Devlet Hastanesi’nde Ultrason hizmet alımı yapıldığını duyurarak daha önce artış gösteren Ultrason randevu gün sayılarının normal işleyiş sürecine döndüğünü açıkladı.

Müdür Koç yaptığı açıklamada bu kapsamda Bartın Devlet Hastanesi’ndeki yaklaşık USG randevu gün sayılarını şöyle verdi;

Yüzeysel USG (Baş, boyun, vb.) 3 gün, Abdomen (Karın) USG 10 gün, Mamografi sonucu olan Meme USG 21 gün, Mamografi sonucu olmayan Meme  USG 13 gün, Acil USG aynı gün, Doppler USG 14-21 gün.

Bartın İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç tarafından yapılan açıklamada ise şöyle denildi; “Müdürlüğümüze bağlı Bartın Devlet Hastanesi Başhekimliğimizce Ultrason hizmet alımı yapılarak hizmet hızı ve kalitesi iyileştirilmiş, bir dönem artış gösteren Ultrason randevu gün sayıları normal işleyiş sürecine ulaşmıştır. Yeni gelmesi planlanan hekimlerimizle birlikte bu sürelerin daha da iyileşmesi beklenmektedir.

Bartın İl Sağlık Müdürlüğü olarak;  ilimizde yaşayan ve sağlık hizmeti alan tüm vatandaşlarımızın, eşit ve en iyi sağlık hizmetine layık olduğu bilincindeyiz. Halka en iyi hizmeti vermek ve sağlığı geliştirmek adına çalışmalarımız tüm süreçlerin ve hizmetlerin iyileştirilmesi yönünde  devam etmektedir.                  Tüm halkımıza sağlık ve esenlikler dileriz.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin