Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÜNLÜ OYUNCULAR YARIN AKŞAM BARTIN’DA

Antika Organizasyon ünlü oyuncular Nurseli İdiz ve Nergis Kumbasar'ın aynı sahneyi paylaştığı tiyatro "Etekler ve Pantolonlar”ı yarın akşam Bartınlılarla buluşturacak. Yarın akşam saat 20.30 ‘da Bartın Kültür Merkezi'nde tiyatro severleri eğlenceli bir komedi bekliyor. Ünlü oyuncular Nurseli İdiz ve Nergis Kumbasar'ın aynı sahneyi paylaştığı tiyatro "Etekler ve Pantolonlar " yarın akşam tiyatro severlerle buluşacak. "Etekler ve Pantolonlar” günümüzde yaşanan erkek kadın ilişkilerinin üzerine yazılmış harika bir komedi olarak tanıtılıyor. Usta oyuncular performanslarıyla tiyatro severlere kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Okunma: 1865

26.11.2019 11:02

Facebook'ta Paylaş


Yarın akşam saat 20.30 ‘da Bartın Kültür Merkezi'nde tiyatro severleri eğlenceli bir komedi bekliyor. Ünlü oyuncular Nurseli İdiz ve Nergis Kumbasar'ın aynı sahneyi paylaştığı tiyatro "Etekler ve Pantolonlar " yarın akşam tiyatro severlerle buluşacak.

"Etekler ve Pantolonlar” günümüzde yaşanan erkek kadın ilişkilerinin üzerine yazılmış harika bir komedi olarak tanıtılıyor.  Usta oyuncular performanslarıyla tiyatro severlere kahkaha dolu anlar yaşatacak

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1594362811.352020-07-10 09:33:31