Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
“ÜZERİMİZE DÜŞEN HER TÜRLÜ SORUMLULUĞU ALMAYA HAZIRIZ”

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık beraberindeki heyet ile birlikte Bartın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vekili Uğur Karakaya'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan TSO Başkanı Balık Bartın’ın kalkınması için TSO olarak üzerlerine düşen her türlü sorumluluğu almaya hazır olduklarının mesajını verdi.

Okunma: 209

16.05.2024 12:10

Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık beraberinde, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S.Cem Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Sandıkçı ve Yücel Oğullar, Meclis Üyesi Okay Güldal ve Genel Sekreter Ahmet İncekara ile birlikte Bartın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vekili Uğur Karakaya'yı makamında ziyaret etti.

“Üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya hazırız”

Ziyaret kapsamında Karakaya ile il çalışmaları ve Bartın TSO'nun faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Karakaya'nın misafirperverliği ve ilgisi için içtenlikle teşekkür eden Başkan Halil Balık yaptığı açıklamada, "Kurumlar arası birlik ve beraberlik, toplumun her alanında güçlü ve sürdürülebilir gelişimin temel taşlarından biridir. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Bartın'ın kalkınması için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya hazırız" dedi.

“Elbirliğiyle çalışmaya devam edeceğiz”

Vali Yardımcısı Uğur Karakaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nın faaliyetlerini yakından takip ediyor ve destekliyoruz. Bartın'ın gelişimi için elbirliğiyle çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin