Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ ARSLAN GAZETEMİZİN 15’İNCİ YAŞINI KUTLADI

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Bartın Manşet Gazetesi’nin kuruluşunun 15. Yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı gönderdi. Vali Arslan mesajında Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Mustafa Ahmet Oktay ve çalışma arkadaşlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Okunma: 599

18.11.2023 12:18

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Bartın Manşet Gazetesi’nin kuruluşunun 15. Yıldönümü dolayısıyla gönderdiği kutlama mesajında şu ifadeleri kullandı, “Bilginin her geçen gün katlanarak çoğaldığı ve teknolojinin takip edilmesi zor bir hızda geliştiği günümüz dünyasında basın kuruluşları, zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde yaşanan olaylar karşısında toplumumuzu aydınlatarak önemli bir görevi icra etmektedir.

Yerel basınızın güzide temsilcilerinden biri olan Bartın Manşet Gazetesi de kurulduğu 18 Kasım 2009 tarihinden bugüne kadar tarafsız, ilkeli ve objektif habercilik ve yayın anlayışıyla halkımızın duygularına tercüman olmasının yanında ilimizde hayata geçirilen projeleri, çalışmaları, etkinlikleri haber yaparak şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 15’inci yayın yılına başlamanın heyecanını yaşayan gazetenizin kuruluş yıl dönümünü kutluyor, kuruluşundan bu yana emeği geçen tüm çalışanlarını tebrik ediyor, nice başarılı ve sağlıklı yıllar diliyorum.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin