Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ ARSLAN HOCAOĞLU, HASANEFENDİ, ECİKLER, TASMACI VE KÖYYERİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, kırsalda yaşayan vatandaşların ihtiyaç, sorun ve taleplerini yerinde görüp tespit etmek ve köylere daha etkin ve verimli hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine merkeze bağlı Hocaoğlu, Hasanefendi, Ecikler, Tasmacı ve Köyyeri köyleri ile devam etti.Kendisine iletilen ihtiyaç, talep ve önerileri tek tek not alan Vali Arslan, dile getirilen talepleri imkânlar çerçevesinde çözmenin gayreti içerisinde olacaklarını ifade etti.

Okunma: 168

17.09.2022 15:55

Facebook'ta Paylaş

Ziyaretler sırasında İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Ersin Aslan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin, İl Tarım ve Orman Müdürü Yasin Önder, Orman İşletme Müdürü Temel Nadir, İdare ve Denetim Müdürü Ali Taşcı, Bedaş İşletme İl Müdürü Ali Fuat Aslan ile Telekom yetkilileri hazır bulundu.


Gittiği köylerde kendisine yakın ilgi gösteren ve ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlarla hasbihal ederek isteklerini dinleyen Vali Arslan, muhtarlardan köylerin genel durumu ve sorunları hakkında bilgi aldı.


Kendisine iletilen ihtiyaç, talep ve önerileri tek tek not alan Vali Arslan, dile getirilen talepleri imkânlar çerçevesinde çözmenin gayreti içerisinde olacaklarını belirterek misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin