Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ DİRİM MUHTARLARI DİNLEDİ

Bartın Valisi Nusret Dirim, Merkeze bağlı belediye mücavir alan sınırları içinde kalan 21 köy muhtarı ile bir araya geldi. Dirim toplantıda muhtarların talep ve önerilerini dinlerken yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Okunma: 2449

16.02.2018 13:21

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Nusret Dirim, İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi gereğince her ay yapılmakta olan muhtarlar toplantısının 15’incisinde  Merkeze bağlı belediye mücavir alan sınırları içinde kalan 21  köy muhtarı ile bir araya geldi. Vali Dirim toplantıda muhtarların talep ve önerilerini dinledi.


Valilik Toplantı  Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, İl  Özel İdaresi Genel Sekreter V. Metin Çetin, Bartın DSİ 233. Şube Müdürü İsa Karakaya,  İl Mahalli İdareler Müdürü Ali Taşcı ile Bedaş Dağıtım Operasyon Müdürü Ali Fuat Aslan hazır bulundu.
 
Toplantıda  İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce Merkeze bağlı mücavir alan sınırları içinde kalan 21 Köy Muhtarlarına  köylerdeki çöp toplama yerleri, kanalizasyon arıtma sistemleri ile yapım aşamasında olan Beton Asfalt ve Parke Fabrikası hakkında bilgi verildi. 
 
Köy Muhtarlarının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Dirim, ilgili Kurum Müdürlerine gerekli talimatları verdi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin