Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ DİRİM, TEKSTİL SEKTÖRÜNÜN SORUNLARINI DİNLEDİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından Kamu-Üniversite-Sanayi işbirliği çerçevesinde tekstil sektörünün sorunlarına yönelik toplantı düzenlendi. Toplantıda ilimizde tekstil sektörünün sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Okunma: 2032

07.02.2018 12:47

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Nusret Dirim başkanlığında  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından Kamu-Üniversite-Sanayi işbirliği çerçevesinde tekstil sektörünün sorunlarına yönelik  toplantı yapıldı.


Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü,  Organize Sanayi Bölge Müdürü, KOSGEB Bartın Müdürü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü, Bartın Üniversitesinden Akademisyenler, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, BAKKA  Bartın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü, MÜSİAD Bartın Şubesi üyesi  ile Bartın’da tekstil sektöründe imalat yapan firmaların temsilcileri katıldı.

Toplantı Vali Nusret Dirim’in açılış konuşması ile başladı.

Bartın Üniversitesinden Akademisyen Müslüm Kaplan tarafından dünyada, ülkemizde ve ilimizde tekstil sektörünün sorunları ilişkin yapılan sunumun ardından toplantının son bölümünde, İlimizde imalat yapan firmalar ise karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini katılımcılarla paylaşarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin