Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ GÜNER ESNAF TEMSİLCİLERİNİN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

Bartın Valisi Sinan Güner; Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Bakkal ve Bayiler Odası, Kahvehaneler ve Şerbetçiler Odası Başkanları ve Bartın SYDV Müdürü ile bir araya geldi. Vali Güner toplantıda esnaf temsilcilerinin talep ve önerilerini dinlerken Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi desteği kapsamında alınan önlemler ile alınabilecek ilave tedbirler görüşüldü.

Okunma: 586

30.04.2020 12:04

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Sinan Güner; Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Bakkal ve Bayiler Odası, Kahvehaneler ve Şerbetçiler Odası Başkanları ve Bartın SYDV Müdürü ile toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda koronavirüs salgınından etkilenen esnafın Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi desteği kapsamında alınan önlemler ile alınabilecek ilave tedbirler görüşüldü.

Toplantıda esnaflar tarafından Covid-19 pandemi salgını nedeniyle işyerleri kapatılan ve bu süreçten zarar gören tüm esnaf için Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programından yararlanma talebi dile getirilirken alınan tedbirler doğrultusunda öncelikle işyerleri kapatılan veya işi bozulan esnafın ve yanlarında çalışan işçilerin başvuru yapabileceği belirtildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1591200063.482020-06-03 19:01:03